Drawing Badminton RUSSIAN JUNIOR WHITE NIGHTS 2019 Matchday 1

RUSSIAN JUNIOR WHITE NIGHTS 2019
Junior International Series
04 - 07 JULY, RUSSIA
Link live Streaming : 
Live links will be packed while in progress
Please Click the live LINK above for the watch, Thanks
RUSSIAN JUNIOR WHITE NIGHTS 2019


MATCH RESULTS RUSSIAN JUNIOR WHITE NIGHTS 2019 Firs Day 04 JULY 2019

MANS SINGLES RUSSIAN JUNIOR WHITE NIGHTS 2019
  • 14:50
    MS-U19
    Stanislav PROSKURA [5]
    -
    Artur PECHENKIN

  • 14:50
    MS-U19
    Varun KAPUR [1]
    -
    Aleksei MUTIKOV

  • 14:50
    MS-U19
    Nils DISCHER
    -
    Denis PANFILOV

  • 14:50
    MS-U19
    Daniil FATKIN
    -
    Aleksey MOLOCHAEV

  • 15:30
    MS-U19
    Egor KHOLKIN
    -
    Woraphop CHUENKHA

  • 15:30
    MS-U19
    Alexander NIKULIN
    -
    Rannar ZIRK

  • 15:30
    MS-U19
    Artur AJUPOV [8]
    -
    Mikhail SHEPYREV

  • 15:30
    MS-U19
    Georgii LEBEDEV [4]
    -
    Viacheslav CHUMAKOV

  • 16:10
    MS-U19
    Hans-Kristjan PILVE
    -
    Pavel MONICH

  • 16:10
    MS-U19
    Vsevolod PCHELINTSEV
    -
    Meiraba LUWANG [3]

  • 16:10
    MS-U19
    Timur VALIULLIN
    -
    Surasit ARIYABARANEEKUL

  • 16:10
    MS-U19
    Taimaz GAREEV
    -
    Maxim GRINBLAT [7]

  • 16:50
    MS-U19
    Aleksei SHESTIRKO
    -
    Ethan ROSE [6]

  • 16:50
    MS-U19
    Akim LIN
    -
    Nikita MAKOVEEV

  • 16:50
    MS-U19
    Evgeny CHERTILIN
    -
    Georgii KARPOV [2]

  • 16:50
    MS-U19
    David SCHÄFER
    -
    Egor VELP

  • WOMENS SINGLES RUSSIAN JUNIOR WHITE NIGHTS 2019

  • 17:30
    WS-U19
    Elena BESSONOVA
    -
    Panisa PUANGSAWAT

  • 17:30
    WS-U19
    Kristina LIPOVSKAYA
    -
    Anastasia GOLOVKO

  • 17:30
    WS-U19
    TANYA HEMANTH
    -
    Elena FILIPPOVA

  • 17:30
    WS-U19
    Anastasiia NEFEDOVA
    -
    Stanislava BOGDANOVA

  • MANS DOUBLES RUSSIAN JUNIOR WHITE NIGHTS 2019
  • 18:10
    MD-U19
    Egor KHOLKIN
    Georgii LEBEDEV
    -
    Surasit ARIYABARANEEKUL
    Woraphop CHUENKHA

  • 18:10
    MD-U19
    Aleksey MOLOCHAEV
    Denis PANFILOV
    -
    William JONES [2]
    Brandon Zhi Hao YAP

  • 18:10
    MD-U19
    Stanislav PROSKURA
    Mikhail SHEPYREV
    -
    Taimaz GAREEV
    Timur VALIULLIN

  • 18:50
    MD-U19
    Nils DISCHER
    David SCHÄFER
    -
    Maksim PENDIUKHOV
    Ivan SHEVCHENKO

  • 18:50
    MD-U19
    Lev BARINOV
    Egor BORISOV
    -
    Daniil FATKIN
    Akim LIN

  • 18:50
    MD-U19
    Alexander NIKULIN
    Egor VELP
    -
    Evgeny CHERTILIN
    Pavel MONICH

  • 18:50
    MD-U19
    Artur PECHENKIN
    Aleksei SHESTIRKO
    -
    Viacheslav CHUMAKOV
    Aleksei MUTIKOV

0 Response to "Drawing Badminton RUSSIAN JUNIOR WHITE NIGHTS 2019 Matchday 1"

Post a Comment

Iklan Atas Artikel

Iklan Tengah Artikel 1

Iklan Tengah Artikel 2

Iklan Bawah Artikel